AKTUALNOŚCI

II OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA NA DYSTANSIE 10KM

Już 8 maja 2019 roku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Koszalina na dystansie 10km. Areną zmagań będzie stadion LA przy ulicy Andersa. Program zawodów uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zawodników.

Rejestracja zawodników      Lista zapisanych

 

 


FINAŁOWY PODBIEG NA CHEŁMSKĄ

Po raz piąty w sezonie 2019 zawodnicy zmierzyli się z Zimową Milą Górską w Koszalinie. Na starcie ponad 70 zawodników, a dobre warunki pogodowe pozwoliły na osiąganie przez uczestników rekordowych wyników.

Była to ostatnia edycja, która zakończyła kolejną edycję tego wymagającego biegu z róznicą wzniesień pomiędzy startem i metą 88m. Wszyscy zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 w kategoriach wiekowych oraz open odbiorą swoje wyróżnienia 30 marca 2019 roku po zakończeniu Koszalińskiego Biegu Górskiego. Dla tych, którzy wzięli udział we wszystkich edycjach wręczymy koszulki techniczne z długim rękawem.

Wyniki biegu 5/5

Klasyfikacja po 5 etapach


PO RAZ KOLEJNY USTANOWIONO REKORD TRASY

Rekord trasy Zimowej Mili Górskiej w Koszalinie, został ustanowiony w dniu dzisiejszym przez utalentowanego lekkoatletę Jakuba Wróbla wychowanka KL Bałtyk Koszalin. Od dzisiaj wynosi 5:34.43 min. Poprzedni rekord należał także do tego zawodnika i był gorszy o prawie 10 sek.

Kolejna ostatnia edycja w sezonie 2019, już za 2 tygodnie

Wyniki biegu 4/5

Klasyfikacja po 4 etapach


BIEG WALENTYNKOWY ZAKOŃCZYŁ CYKL BIEGÓW

W dniu 10 lutego 2019 roku w Koszalinie, odbył się Bieg Walentynkowy w ramach cyklu biegowego V Jamneński Tour Biegowy 2018/2019. Na starcie zameldowało się ponad 212 osób. Wiosenna pogoda sprawiła, że wokół startu i mety pojawiło się wielu kibiców. Dla zawodników warunki były mniej sprzyjające, ponieważ na trasie odczuwalne były podmuchy wiatru.

Był to bieg, który zakończył tegoroczną rywalizację w cyklu.

Wyniki biegu

Podsumowanie klasyfikacji Decathlonu po 3 edycjach


WYNIKI ZIMOWEJ MILI GÓRSKIEJ 3/5

W dniu 6 lutego 2019 roku po raz trzeci odbył sie nocny bieg na szczyt Góry Chełmskiej o długości 1609m i przewiższeniu 88m. Na starcie blisko 80 osób. Zwyciężył Adrian Kępka, zaś wśród kobiet Karolina Chorąży. Kolejna edycja już 20 lutego.

Wyniki biegu

Klasyfikacja po 3 etapach


XVII MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW

W dniu 25 maja 2019 roku przeprowadzimy w Koszalinie po raz XVII wydarzenie biegowe pod nazwą Międzynarodowy Bieg Wenedów. W trakcie odbędzie się bieg główny na dystansie 10km oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Centrum zawodów będzie zlokalizowane przy ulicy Piastowskiej zaś trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Młyńska, Zwycięstwa, Piastowska.

Rejestracja do biegu głównego:

Rejestracja      Lista uczestników    Regulamin

Rejestracja do biegów dzieci i młodzieży

Rejestracja      Lista uczestników    Regulamin


OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA NA STADIONIE

Ruszyła rejestracja do kolejne edycji Otwartych Mistrzostw Koszalina w biegu na stadionie. Na obu dystansach limit uczestników to 76 osób. Każdy uczestnik na mecie otrzyma odlewany medal z wygrawerowanym czasem oraz napój. Najlepsi w klasyfikacji generalnej puchary i upominki.

Rywalizacja odbywać się bedzie w trzech seriach:

  • I seria - kobiety i mężczyźni 60+ - do 30 osób
  • II seria - do 30 osób
  • III seria - ( 16 osób z najlepszymi życiówkami )

08.05.2019 - II Otwarte Mistrzostwa Koszalina na 10 000m

Rejestracja       Lista uczestnków      Regulamin

18.09.2019 - IV Otwarte Mistrzostwa Koszalina na 5 000m

Rejestracja       Lista uczestnków      Regulamin


RUSZYŁY ZAPISY DO KOSZALIŃSKIEGO BIEGU GÓRSKIEGO

W dniu 30 marca 2019 roku zapraszamy do udziału w bardzo wymagającym Koszalińskiem Biegu Górskim. Centrum zawodów mieścić się będzie przy ulicy Rolnej na alejce - za koszalińską giełdą.

Tradycyjnie w programie zawodów 5km (ponad 300m przewyższeń) oraz 15 km (trzy okrążenia po 5km z sumą przewyższeń 1000m).

  Rejestracja     Lista uczestników     Regulamin 


WYNIKI 2 ETAPU V EDYCJI ZIMOWYCH MILI GÓRSKICH

W drugim biegu Zimowych Mili Górskich na szczyt Góry Chełmskiej zwyciężył Jakub Wróbel z nowym rekordem trasy 5:44.08 min. Wśród Pań pierwszą na mecie była Agnieszka Konkel.

Bieg odbył się 23 stycznia 2019 roku, a udział w nim wzięły 83 osoby. Na mecie biegu na uczestników czekała gorąca herbatka.

Kolejna edycja Zimowej Mili Górskiej już za 2 tygodnie.

Wyniki

Aktualna klasyfikacja po 2 etapach


WYNIKI BIEGU TRZECH KRÓLI

W dniu 20 stycznia 2019 roku w Koszalinie, odbył się Bieg Trzech Króli w ramach cyklu biegowego V Jamneński Tour Biegowy 2018/2019. Na starcie zameldowało się ponad 200 osób. Zwyciężył z nowym rekordem trasy Mariusz Borychowski uzyskując czas 16:19.99 min. Wsród Pań najlszybszą okazała się Agnieszka Konkel ( 20:19.53 min).

Wyniki

Klasyfikacja Decathlonu Koszalin

Decathlon