AKTUALNOŚCI

FINAŁOWY PODBIEG NA CHEŁMSKĄ

Po raz piąty w sezonie 2019 zawodnicy zmierzyli się z Zimową Milą Górską w Koszalinie. Na starcie ponad 70 zawodników, a dobre warunki pogodowe pozwoliły na osiąganie przez uczestników rekordowych wyników.

Była to ostatnia edycja, która zakończyła kolejną edycję tego wymagającego biegu z róznicą wzniesień pomiędzy startem i metą 88m. Wszyscy zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 w kategoriach wiekowych oraz open odbiorą swoje wyróżnienia 30 marca 2019 roku po zakończeniu Koszalińskiego Biegu Górskiego. Dla tych, którzy wzięli udział we wszystkich edycjach wręczymy koszulki techniczne z długim rękawem.

Wyniki biegu 5/5

Klasyfikacja po 5 etapach


PO RAZ KOLEJNY USTANOWIONO REKORD TRASY

Rekord trasy Zimowej Mili Górskiej w Koszalinie, został ustanowiony w dniu dzisiejszym przez utalentowanego lekkoatletę Jakuba Wróbla wychowanka KL Bałtyk Koszalin. Od dzisiaj wynosi 5:34.43 min. Poprzedni rekord należał także do tego zawodnika i był gorszy o prawie 10 sek.

Kolejna ostatnia edycja w sezonie 2019, już za 2 tygodnie

Wyniki biegu 4/5

Klasyfikacja po 4 etapach


BIEG WALENTYNKOWY ZAKOŃCZYŁ CYKL BIEGÓW

W dniu 10 lutego 2019 roku w Koszalinie, odbył się Bieg Walentynkowy w ramach cyklu biegowego V Jamneński Tour Biegowy 2018/2019. Na starcie zameldowało się ponad 212 osób. Wiosenna pogoda sprawiła, że wokół startu i mety pojawiło się wielu kibiców. Dla zawodników warunki były mniej sprzyjające, ponieważ na trasie odczuwalne były podmuchy wiatru.

Był to bieg, który zakończył tegoroczną rywalizację w cyklu.

Wyniki biegu

Podsumowanie klasyfikacji Decathlonu po 3 edycjach


WYNIKI ZIMOWEJ MILI GÓRSKIEJ 3/5

W dniu 6 lutego 2019 roku po raz trzeci odbył sie nocny bieg na szczyt Góry Chełmskiej o długości 1609m i przewiższeniu 88m. Na starcie blisko 80 osób. Zwyciężył Adrian Kępka, zaś wśród kobiet Karolina Chorąży. Kolejna edycja już 20 lutego.

Wyniki biegu

Klasyfikacja po 3 etapach


XVII MIĘDZYNARODOWY BIEG WENEDÓW

W dniu 25 maja 2019 roku przeprowadzimy w Koszalinie po raz XVII wydarzenie biegowe pod nazwą Międzynarodowy Bieg Wenedów. W trakcie odbędzie się bieg główny na dystansie 10km oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Centrum zawodów będzie zlokalizowane przy ulicy Piastowskiej zaś trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Młyńska, Zwycięstwa, Piastowska.

Rejestracja do biegu głównego:

Rejestracja      Lista uczestników    Regulamin

Rejestracja do biegów dzieci i młodzieży

Rejestracja      Lista uczestników    Regulamin


OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA NA STADIONIE

Ruszyła rejestracja do kolejne edycji Otwartych Mistrzostw Koszalina w biegu na stadionie. Na obu dystansach limit uczestników to 76 osób. Każdy uczestnik na mecie otrzyma odlewany medal z wygrawerowanym czasem oraz napój. Najlepsi w klasyfikacji generalnej puchary i upominki.

Rywalizacja odbywać się bedzie w trzech seriach:

  • I seria - kobiety i mężczyźni 60+ - do 30 osób
  • II seria - do 30 osób
  • III seria - ( 16 osób z najlepszymi życiówkami )

08.05.2019 - II Otwarte Mistrzostwa Koszalina na 10 000m

Rejestracja       Lista uczestnków      Regulamin

18.09.2019 - IV Otwarte Mistrzostwa Koszalina na 5 000m

Rejestracja       Lista uczestnków      Regulamin


RUSZYŁY ZAPISY DO KOSZALIŃSKIEGO BIEGU GÓRSKIEGO

W dniu 30 marca 2019 roku zapraszamy do udziału w bardzo wymagającym Koszalińskiem Biegu Górskim. Centrum zawodów mieścić się będzie przy ulicy Rolnej na alejce - za koszalińską giełdą.

Tradycyjnie w programie zawodów 5km (ponad 300m przewyższeń) oraz 15 km (trzy okrążenia po 5km z sumą przewyższeń 1000m).

  Rejestracja     Lista uczestników     Regulamin 


WYNIKI 2 ETAPU V EDYCJI ZIMOWYCH MILI GÓRSKICH

W drugim biegu Zimowych Mili Górskich na szczyt Góry Chełmskiej zwyciężył Jakub Wróbel z nowym rekordem trasy 5:44.08 min. Wśród Pań pierwszą na mecie była Agnieszka Konkel.

Bieg odbył się 23 stycznia 2019 roku, a udział w nim wzięły 83 osoby. Na mecie biegu na uczestników czekała gorąca herbatka.

Kolejna edycja Zimowej Mili Górskiej już za 2 tygodnie.

Wyniki

Aktualna klasyfikacja po 2 etapach


WYNIKI BIEGU TRZECH KRÓLI

W dniu 20 stycznia 2019 roku w Koszalinie, odbył się Bieg Trzech Króli w ramach cyklu biegowego V Jamneński Tour Biegowy 2018/2019. Na starcie zameldowało się ponad 200 osób. Zwyciężył z nowym rekordem trasy Mariusz Borychowski uzyskując czas 16:19.99 min. Wsród Pań najlszybszą okazała się Agnieszka Konkel ( 20:19.53 min).

Wyniki

Klasyfikacja Decathlonu Koszalin

Decathlon